Към съдържанието

Снимка

Общо събрание на клуба

• Please log in to reply
1 отговор на тази тема

#1 Доктора

Доктора

XC-Mаниак

• Admin
  • PipPipPip
  • 918 Мнения:

Публикувано 10 February 2013 - 23:11 PM

На 9-ти Март 2013 г. от 18,00 ч в клуба на военноинвалида ще се проведе общо събрание на клуба.
Мястото се намира в добруджанския квартал на ул. Кочово № 25 срещу магазина на „Псит”. Ще публикувам гугълмап указание по-късно в тая тема.
Ако помещението ни хареса съм договорил да го ползваме неограничено след 17,00 ч. за клубни цели с месечен наем в размер на 20 лв.
Идеята ми е там да правим обучителни семинари на членовете на клуба, прескатаване на запасни и от тоя род.
За да не товарим клубната сметка, може тия пари да ги събират посещаващите семинарите. Това просто като идея.

Относно събранието.
Дневния ред ще е следния:

1. Приемане на нови и освобождаване на стари членове от клуба.
2. Отчет за приходите и разходите на клуба за 2012 г.
3. Вземане на решение дали ще пререгистраме клуба от частна в обществена полза.
Това на практика означава ако решим да го правим, да насрочим ново събрание, на което да изберем председател,
зам-председател и управителен съвет. Преди това пък е необходимо да се изпълнят други адвокатски неща, които е глупаво да се правят, ако не вземем такова решение.
4. Анализ на проблемите в клуба и намиране на оптималното им решение.
5. Належащи дейности по стартовете и кацалките
6. Други

#2 Didosh

Didosh

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 85 Мнения:

Публикувано 17 February 2013 - 23:44 PM

Супер, крайно време беше да се задейства този клуб. От 10 год аз искам да си имаме клуб в който да се събираме, обучаваме, място, където да стои клубната екипировка и тн. На 09.03 ще се видим!
  • 0
www.letisvobodno.com