Към съдържанието

Снимка

Банкова сметка на клуб Шумен-ХС

• Please log in to reply
12 отговора на тази тема

#1 Stavel

Stavel

ShumenXC Cloud Chaser

• Admin
  • PipPipPip
  • 665 Мнения:

Публикувано 31 January 2012 - 00:01 AM

IBAN: BG24UBBS80021052702220 (BGN)

BIC: UBBSBGSF

Спортен клуб по парапланеризъм Шумен-ХС

Банка ОББ - клон Шумен

"Работа има винаги, добро време за летене - не!"
Stavel's Photo Gallery

#2 Yuri - Rousse

Yuri - Rousse

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 133 Мнения:

Публикувано 31 January 2012 - 09:21 AM

Ставеле напиши и BIC на клона на банката за по лесно електроно банкиране
  • 0

#3 Доктора

Доктора

XC-Mаниак

• Admin
  • PipPipPip
  • 918 Мнения:

Публикувано 01 February 2012 - 22:39 PM

В тази тема ще отразяваме всички, който имат желание да дарят средства за поддръжка на стартовете,
постъпилите суми, както и колко и за какво точно са харчени от тези пари.

Като се замисля, членския ни внос като приспаднем таксата към БНАК
отива изцяло за тази дейност и въпреки това средствата не са достатъчни.
Затова всеки, който има желание - може да помогне с колкото реши.
Всички ще му бъдем благодарни.

#4 Yuri - Rousse

Yuri - Rousse

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 133 Мнения:

Публикувано 03 February 2012 - 17:05 PM

Винаги ми е било съвестно, че много рядко мога да се включа в организираните от клуба бригади по поддръжка на стартовете. А е повече от видно, че такава дейност се осъществява постоянно, защото стартовете са винаги в добро състояние. Основната заслуга е на шуменци. Предполагам, че всички искаме да участваме в този процес по някакъв начин, обаче за тези, които не сме от Шумен, като вземем предвид транспортните ни разходи, излиза много скъпо да участваме с труда си в дейностите по подобряване и поддържане на стартовете. Затова си мисля, че ако не можем с труда си да помогнем, може да се опитаме да дарим на клуба според възможностите си някакви средства за това.
  • 0

#5 Desi

Desi

BEE LADY

• Shumen-XC Pilot
  • PipPipPip
  • 346 Мнения:

Публикувано 04 February 2012 - 08:49 AM

Като се замисля, членския ни внос като приспаднем таксата към БНАК
отива изцяло за тази дейност и въпреки това средствата не са достатъчни.

Нещо не разбрах - получило се тавтология в изречението ти Публикувано изображение

За членския внос ли не стигат или принципно не ни достигат Публикувано изображение
  • 0
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш - това значи да те е страх и въпреки това да имаш воля да продължиш. - Марк Твен

#6 Доктора

Доктора

XC-Mаниак

• Admin
  • PipPipPip
  • 918 Мнения:

Публикувано 04 February 2012 - 20:04 PM

Не, казвам че събраните средства от членски внос отиват за две неща. Първото е плащането на членския ни внос към БНАК.
Второто - за стартовете на платото. За второто парите не достигат. Що се отнася до БНАК, откакто сме членове там
до момента нямаме пропуснат неплатен членски внос с изключение за 2012, за която предстои плащане. Това е.

#7 Didosh

Didosh

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 85 Мнения:

Публикувано 17 February 2013 - 23:56 PM

През 2012год заради двете състезания, за да се представим на ниво аз и съпругата ми обикаляйки по институцийки почистихме стартовете и кацалките, като не използвахме нито един лев от клубните пари така, че те не са пипани и ако не ме лъжи паметта трябваше да са около 7-800лв има и други неща, които искам да споделя, но ще е на събранието през март месец! Ако не ме лъже паметта последното такова беше през февруари2012 когато клуба ни делегира права върху състезанието по целно през месец май 2012
Ще видим и помещението и събранието, лично аз съм против такова нещо да се провежда в барче, където всеки влиза и излиза! Новият клуб от основаването си до момента е провел три събрания, като наемаме зала в младежкия дом и там таксата е 20лв но щом доктора се е размърдал да намери зала, това е невероятно и не е за изпускане - всички на събранието!!!
  • 0
www.letisvobodno.com

#8 Хаджията

Хаджията

Advanced Member

• Shumen-XC Pilot
  • PipPipPip
  • 444 Мнения:

Публикувано 18 February 2013 - 09:33 AM

Дидо, бъди коректен. За двете състезания проведени през Август, окосяване на тревните площи на платото се извърши и инвестира от общината.
  • 0

logo2.gifAPCO Aviation Ltd. SEVERIN Co.

#9 Didosh

Didosh

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 85 Мнения:

Публикувано 18 February 2013 - 22:38 PM

На вниманието на заинтересуваните! За състезанието през месец МАЙ с помоща от общината и благодарение на нашето ходене по вратите извършихме окосяване на южния, северния и източния старт, поляната зас източния старт, поляните където бяха палатките и временното барче, кацалката за Дивдядово както и целта, която се намира до панорамният път на езерото! Окосените площи бяха напръскани против кърлежи и други гадинки! За това бях взел бензин, който дадох за машинките - всичко съм го съгласувал с Доктора, попитах какво трябва да представя за дареното от АЛ+КО гориво, но той каза, че го е оправил!
За състезанието през месец Август , двамата със Светла отидохме да молим отново чрез Община Шумен, като също дадохме част от горивото на тези от БКС за да почистим и окосим изброените по горе площи, отново ги напръскахме за бубулечки! От клуба не сме взели нито стотинка, искахме, но ни беше отказано!
За двете състезания единствено се включиха малцина, на които благодарим, но за да не ги намесвам ще пропусна имената им, те си знаят кои са били! Другите летяха и се надяваха да се провалим! На първото дори попитах председателя, да каже къде е клубното осветлението, което е закупено от Ставел и Коко за събора който организираха, но така и не го намерих, защото не се знае къде е!?
СПОРТЕН КЛУБ ПО ВЪЗДУШНИ СПОРТОВЕ "ЛЕТИ СВОБОДНО - ШУМЕН" СЪЩО ИМА БАНКОВА СМЕТКА И ЩЕ ЗАПЛАЩА ТАКСАТА КЪМ БНАК! но не моли за дарения, те сами си ги набавят! Много неща още ще се кажат, но на събранието!
Защо 10 години, клуба не е регистриран в обществена полза , а това стана когато се появи КЛУБ "ЛЕТИ СВОБОДНО - ШУМЕН" ??? Толкова ли сме опасни??? Радвам се за едно, че благодарение на ЛЕТИ СВОБОДНО - ШУМЕН, се размърда и ШУМЕН-ХС!!!
МОЛЯ БЕЗ ПЛЮСЧЕТА И МИНУСИ, КОЙТО ИМА ДА КАЖЕ НЕЩО ГО СПОДЕЛИ!!!
ПРИЯТНА ВЕЧЕР!
  • 0
www.letisvobodno.com

#10 Доктора

Доктора

XC-Mаниак

• Admin
  • PipPipPip
  • 918 Мнения:

Публикувано 19 February 2013 - 01:02 AM

Дидо, бих ти сложил едно минусче, но не даваш, затуй препоръка:

Писането в постовете с главни букви се възприема като КРЕЩЕНЕ.
Крещенето на една и съща фраза, била тя и име на клуб не я прави по-важна в очите на другите.
Повтарянето на едно и също нещо, дори в рекламата, често има обратен на търсения ефект.

И последно. Малко позитивизъм на никого не е навредил. ;)

#11 Didosh

Didosh

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 85 Мнения:

Публикувано 19 February 2013 - 21:08 PM

Дидо, бих ти сложил едно минусче, но не даваш, затуй препоръка:

Писането в постовете с главни букви се възприема като КРЕЩЕНЕ.
Крещенето на една и съща фраза, била тя и име на клуб не я прави по-важна в очите на другите.
Повтарянето на едно и също нещо, дори в рекламата, често има обратен на търсения ефект.

И последно. Малко позитивизъм на никого не е навредил. ;)/>

Благодаря за забележката! Ще го имам в предвид!
  • 0
www.letisvobodno.com

#12 Stavel

Stavel

ShumenXC Cloud Chaser

• Admin
  • PipPipPip
  • 665 Мнения:

Публикувано 20 February 2013 - 20:32 PM

Докато се вихрят разни мнения тука, Жоро от Добрич току-що дари 50 лв за клуба.
Ще ги предам на Марти, като се завърна към Шумен.
"Работа има винаги, добро време за летене - не!"
Stavel's Photo Gallery

#13 Доктора

Доктора

XC-Mаниак

• Admin
  • PipPipPip
  • 918 Мнения:

Публикувано 20 February 2013 - 22:45 PM

Както и Юри от Русе, който внесе по банковата ни сметка 130 лв, от които 30 са членския му внос,
а 100 лв оставя като дарение с молба те да бъдет изразходвани за поддръжка на стартовете и кацалката,
тъй като той няма време и възможност да помага с лично участие.

Такива жестове като този на Жоро и Юри заслужват нашите адмирации и благодарност.