Към съдържанието

Снимка

Празнуване на нова година

• Please log in to reply
54 отговора на тази тема

#1 Доктора

Доктора

XC-Mаниак

• Admin
  • PipPipPip
  • 918 Мнения:

Публикувано 22 November 2011 - 15:51 PM

Предлагам всеки, който има възможност да проучи за оферти за новогодишно парти на клуба,
да ги публикува тук и да ги обсъдим, също и въпроси с организацията на събитието.

#2 Desi

Desi

BEE LADY

• Shumen-XC Pilot
  • PipPipPip
  • 346 Мнения:

Публикувано 22 November 2011 - 22:03 PM

Аз отново предлагам да го направим след нова година. Тази година почивните дни са много кът - всички празници се падат събота и неделя. Добре, че поне обявиха 2 януари за почивен, но пък ще го отработваме на 21. Единствената удобна дата е 17 декември и половината от клуба сигурно са на служебни банкети.
Ако ви харесва след нова година - 7 или 14 януари са добри. Даже 14 е най-добре, по другия календар е нова година Публикувано изображение
Понеже е отрениран момента с Пазачница - предлагам нея. Има място за спане, за храна, за готвене и т.н.
Поемам ангажимент да проверя цените за тази година.
  • 0
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш - това значи да те е страх и въпреки това да имаш воля да продължиш. - Марк Твен

#3 Niki-voodoo

Niki-voodoo

Поразяващата ръка

• Members
  • PipPipPip
  • 171 Мнения:

Публикувано 23 November 2011 - 16:48 PM

Аз отново предлагам да го направим след нова година. Тази година почивните дни са много кът - всички празници се падат събота и неделя. Добре, че поне обявиха 2 януари за почивен, но пък ще го отработваме на 21. Единствената удобна дата е 17 декември и половината от клуба сигурно са на служебни банкети.
Ако ви харесва след нова година - 7 или 14 януари са добри. Даже 14 е най-добре, по другия календар е нова година Публикувано изображение
Понеже е отрениран момента с Пазачница - предлагам нея. Има място за спане, за храна, за готвене и т.н.
Поемам ангажимент да проверя цените за тази година.

+1
Само ако Пешо обещае да изиграе онзи индиански танц.... :lol:
  • 2
Фридрих Ницше: Колкото по-високо се издигаме, токова по-малки изглеждаме в очите на онези, които не са вкусили от магията на полета.

#4 petarpetrov

petarpetrov

Caveman

• Shumen-XC Pilot
  • PipPipPip
  • 1624 Мнения:

Публикувано 23 November 2011 - 17:22 PM

Обещавам след като подложа стабилно щото е труден за изпълнение.Ето тук ви давам видио инструкция тренираите.Ще изпълним танца на сакатия бизон заедно :D :D :D .
  • 2

#5 Desi

Desi

BEE LADY

• Shumen-XC Pilot
  • PipPipPip
  • 346 Мнения:

Публикувано 28 November 2011 - 21:10 PM

Вила Пазачница - нощувка 15 лв на човек, зала - 3 лв на човек. Както до сега осигуряват посуда и терен, като ангажимента за почистването след това е наш.
Не съм проверила за датата още, ще питам за 14 януари.

В момента на ресторант Балкан върви страшна оферта - 5 лв вход на човек, срещу който ви дават 50 % отстъпка от това, което сте консумирали (важи за всички храни и напитки в менюто). Изпитано е вече - представиха са много добре: бързо и добро обслужване, вкусна храна, приятна музика (единствено долу в залата беше по-хладно). За нощувки при такъв вариант може да се разчита на хотел Пролет - знаете го.
  • 1
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш - това значи да те е страх и въпреки това да имаш воля да продължиш. - Марк Твен

#6 Lavo4kin

Lavo4kin

Master Joda

• Members
  • PipPipPip
  • 116 Мнения:

Публикувано 30 November 2011 - 00:37 AM

Аз съм съгласен и за двете предложения на Деси, но трябва да знаем мнението на русенци. Те ще нощуват тук.
  • 1

#7 Desi

Desi

BEE LADY

• Shumen-XC Pilot
  • PipPipPip
  • 346 Мнения:

Публикувано 03 December 2011 - 08:48 AM

Офертата на Балкан вече не важи. Аз се обаждах, за да проверим дали можем да се възползваме от нея през януари, а те ми казаха, че тя била валидна даже до края на ноември.

И какво сега, никой ли няма никакви предложения? Само с Пазачница ли си оставаме? Да разчупим малко викам аз!
  • 1

#8 Хаджията

Хаджията

Advanced Member

• Shumen-XC Pilot
  • PipPipPip
  • 444 Мнения:

Публикувано 03 December 2011 - 10:48 AM

Ами ще потърсим. Има достатъчно време.
И аз съм за нещо друго от Пазачница.
  • 0

logo2.gifAPCO Aviation Ltd. SEVERIN Co.

#9 Х А Р И

Х А Р И

Х А Р И

• Shumen-XC Pilot
  • PipPipPip
  • 401 Мнения:

Публикувано 04 December 2011 - 10:47 AM

Офертата на Балкан вече не важи. Аз се обаждах, за да проверим дали можем да се възползваме от нея през януари, а те ми казаха, че тя била валидна даже до края на ноември.

Те след нова година ще си мечтаят за клиенти като през декември, ама какво да ги правиш. Пишман бизнесмени.
  • 0
www.letenebulgaria.alle.bg
Ако съдбата ти обърне гръб, само я изчакай да се наведе и ...!

#10 petarpetrov

petarpetrov

Caveman

• Shumen-XC Pilot
  • PipPipPip
  • 1624 Мнения:

Публикувано 05 December 2011 - 19:19 PM

Та по въпроса за празнуването.Избран ли е организатор или тука разтягаме лъкардий и предложения.Според мен мястото не е от първъночална важност.Купона го прави одбора стига да се помести в помещението.Аз съм навит и в гората под буките да го празнуваме стига да има задружност. :crazy_pilot: .Излачете организатор на мястото на събитието .Аз със Две ръце предлагам Десито.
  • 0

#11 Desi

Desi

BEE LADY

• Shumen-XC Pilot
  • PipPipPip
  • 346 Мнения:

Публикувано 05 December 2011 - 22:24 PM

Благодаря за доверието, само дето не знам "какъв ще го ядем"? Публикувано изображение
Мястото ще уредим, парите ще съберем, бандата ще поканим...., ама кой ще готви? Доколкото разбрах Янко го няма, бил в Германия - честно казано не знам кой ще го замести. Не подлагам на съмнение моите готварски умения, а цялото пазарене, калкулиране и предварителна подготовка. Знам Янко ходеше на борсата, имаше определени доставчици от които купуваше продуктите, правеше калкулации за порционите и т.н. Аз съм готвила най-много за 30 човека в домашни условия, а нашето събиране надхвърля представите ми за домашно парти. Публикувано изображение От друга страна като знам колко нерви ще изхабя, защото ще искам всичко да е безупречно, а в момента физически и психически не ми достига времето, не искам да поемам такава отговорност.
Та - ако иска някой да се излъчи в ролята на главен готвач - да действа. Няма проблем да играя поддържаща роля и да се занимавам с другото - вила, спане, салати, банички и т.н.

В края на краищата пък малко хора дадоха друго предложение или изразиха мнение.
  • 0

#12 petarpetrov

petarpetrov

Caveman

• Shumen-XC Pilot
  • PipPipPip
  • 1624 Мнения:

Публикувано 15 December 2011 - 20:07 PM

Във връзка със задаващите се празници искам и аз да взема отношение.Моито предложение което намерих като алтернатива е празнуване в гостилница Чарли.Намира се в Тракиския квартал собственика ми е познат.Готов е да затвори завидението за часно парти наема се да готви сервира отсервира ще позволи внасянето на сухи мезета и алкохол.Наема се при интирес да усигури и музиката.За музиката мога и аз да я осигуря имам приятел ДЖ.При заинтиресованос мога да направя връзка с него така че това от мен .Трябва просто да се реши от ръководството къде ще празнуваме.За цени приказвах с него но трябва да се уточнят.Може би някъкъв предварителен разговор колко човека и така нататък и по точно какво желаем.Даваите предложения и мнения това от мен засега. :crazy_pilot:
  • 2

#13 pavel168

pavel168

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 76 Мнения:

Публикувано 15 December 2011 - 21:12 PM

За музика ще уредим и Салманските цигани.Няма да откажат.Но е важно дали ще се съгласят мнозинството.Пък къде ще стане банкета зависи от банкетчиите .Кой както си го направи.Публикувано изображение
  • 0

#14 Desi

Desi

BEE LADY

• Shumen-XC Pilot
  • PipPipPip
  • 346 Мнения:

Публикувано 15 December 2011 - 21:51 PM

При липса на желаещ да се изяви в ролята на главен готвач и моето предложение е в твоя стил Пешо.
Мислих си заведение, в което да се приютим, като се уговорим за минимални куверти - салата, основно и безалкохолно. За останалото ние да помислим - алкохол, мезета, музика и настроение.
В обектива ми са две заведения - Комбина и Момини двори (ІІ етаж), които да работят само за нас. На Комбина собственика се е сменил и трябва да отида на место да проверя, а и до дворите още не мога да стигна.
Датата предлагам да си остане 14 януари - събота.
Ако някой друг има идеи - нека да ги сподели Публикувано изображение
5 стотака и циганите са ваши за цяла нощ, ама предлагам да ги пропуснем Публикувано изображение
  • 0

#15 Lavo4kin

Lavo4kin

Master Joda

• Members
  • PipPipPip
  • 116 Мнения:

Публикувано 23 December 2011 - 16:37 PM

Всичко зависи от това ? са желаещите да дойдат. Заведения с музика има достатъчно- Чифлика, Манастира, Оринджа, механа Тракия, Бай Данчо, Миналия век, кръчмата с-у КМ В. Коларов, Стъклото, Бохеми, ресторанта на хотел Шумен, ресторант Шумен, 5-ти км, сигурно има и други. Деси, ако желаеш мога да отделя един ден от27 до 30.12. и да ги обиколим и да вземем решение. Ако си съгласна, кажи кога и ще я свършим тая работа. Ако дойде и някой друг, изборът ще е по-лесен. Отиваме, харесваме, решаваме, заявяваме. Недоволни винаги ще има. Както казват - Мисълта проваля действието! Да действаме.
  • 0

#16 Desi

Desi

BEE LADY

• Shumen-XC Pilot
  • PipPipPip
  • 346 Мнения:

Публикувано 23 December 2011 - 20:13 PM

Съгласна.
Аз също съм си определила 29 и 30 декември за обикаляне, по-рано няма как да стане - ангажирана съм в работния процес Публикувано изображение. И заведения съм набелязала, просто трябва да се отиде на место да се говори - това е, по телефона не става. Другото което ме притеснява е - за колко човека ще водим преговори, от 30 до 60 има голяма разлика? До колкото си спомням последните 3 години се събираме около 50 човека?
Лавочкин да се чуем на 29 към 11 часа и да действаме. Датата си остава 14 януари.
  • 0

#17 Хаджията

Хаджията

Advanced Member

• Shumen-XC Pilot
  • PipPipPip
  • 444 Мнения:

Публикувано 23 December 2011 - 20:33 PM

Деси, ресторанта с/у вашата банка е също хубав. Там правихме сватбата на едната щерка. Кухнята е страхотна, а менюто за колкото го направим - толкова и ще струва. Можем да си вкараме и алкохол и мезета ако искаме. Те си сервират и отсервирват.
Максимума е 50-60 души.
  • 0

logo2.gifAPCO Aviation Ltd. SEVERIN Co.

#18 petarpetrov

petarpetrov

Caveman

• Shumen-XC Pilot
  • PipPipPip
  • 1624 Мнения:

Публикувано 23 December 2011 - 21:18 PM

Деси имам връзка със собственика на Момини двори мога да съдеиствам за контакт.
  • 0

#19 mar_marinov

mar_marinov

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 94 Мнения:

Публикувано 24 December 2011 - 10:42 AM

Едно предложение от мене.
Майка ми има заведение във Дивдядово на центъра. Събира до 40 души(Може и 50 но ще сме много на гъсто, а и не вярвам да се съберем повече от 30-35 човека). Примерното меню което сглобих съвсем на бързо излиза около 15 лв и включва:

1.Салата асорти
2.Основно ястие: - пържола
- кюфте
- кебапче
- гарнитура
3.Мезе - топло и студено
4. 1 бр. безалкохолно

можем и да си внесем каквото си искаме допълнително

за музиката има 2 варианта:

1.носим лаптоп и си избираме един DJ от нас да пуска музика
2.Поръчваме си жива музика срещу 100 лв. Ще свирят каквото им кажем но до 12:00 ако искаме повече се доплаща.
(ако сме 40 човека се пада по 2.50 на човек за жива музика)
  • 0
Nova - Aeron ; Nova - Ra

Kогато си полетял, ходиш по земята с очи вперени в небето,
защото там си бил и там искаш да бъдеш отново.

#20 Х А Р И

Х А Р И

Х А Р И

• Shumen-XC Pilot
  • PipPipPip
  • 401 Мнения:

Публикувано 24 December 2011 - 15:17 PM

Аз съм ЗА. Приемам на първо четене.
  • 0
www.letenebulgaria.alle.bg
Ако съдбата ти обърне гръб, само я изчакай да се наведе и ...!