Към съдържанието

Снимка

Бъг в софтуера...

• Please log in to reply
4 отговора на тази тема

#1 Ba4o Kiro

Ba4o Kiro

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 41 Мнения:

Публикувано 24 December 2008 - 14:28 PM

Изглежда в софтуера или в настройките има някакъв бъг. Системата за лични съобщения не работи. Независимо дали искаш да пратиш съобщение или да прочетещ такова. Браузъра изкарва следната грешка:

Fatal error: Call to a member function on a non-object in /home/shumenxc/public_html/forums/sources/components_ucp/gallery.php on line 50

Тествано е с Firefox 3.0.0.5, IE7 и Opera 9.62, както на WinXP, така и на Vista.
Гледам, че версията на софтуера е обновена до IPB 2.3.5, вече има и по-нова - IPB 2.3.6...

P.S.1. BTW - може ли да настроите часовника на форума да показва часа в 24 часов формат, а не с AM и PM?! Ако има опция за настрройването на тази функция в контролният панел - значи съм кьорав и не съм я видял и предварително се извинявам...

P.S.2. Галерията също дава грешка при отваряне...

P.S.3. Освен всичко друго не успявам да открия и контролният панел на профила вече...
  • 0
Current Wing - Element AIR 27.5 :: Harness - AVA Sport Tangra Side :: Rescue - Aeros OK-38 :: Helmet - Independence Hi-Tec

#2 Stavel

Stavel

ShumenXC Cloud Chaser

• Admin
  • PipPipPip
  • 665 Мнения:

Публикувано 24 December 2008 - 14:42 PM

Ba4o_Kiro, проблемите, които си забелязал са били точно по време на ъпдейтването.
Моля за малко търпение и разбиране, работя по въпроса в момента.
Скоро всичко ще си дойде по местата. :)
"Работа има винаги, добро време за летене - не!"
Stavel's Photo Gallery

#3 Ba4o Kiro

Ba4o Kiro

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 41 Мнения:

Публикувано 24 December 2008 - 15:08 PM

Аааа, аз не се оплаквам :).
Само давам feedback (надавам се да е от помощ), търпение имам предостатъчно, а за разбирането - вярвай ми, имаш го ;). Администратор съм на този форум и много добре знам за какво иде реч :).
Ако имаш нужда от помощ - казвай, и без това вече нямам какво да правя докато приятелката ми довършва приготвянето на празничната трапеза, свърших моята работа и сега "цикля", а навън времето е едно хубаво-хубаво... Ама ще ми счупят краката ако отпраша на някъде с крилото :crazy_pilot:.
  • 0
Current Wing - Element AIR 27.5 :: Harness - AVA Sport Tangra Side :: Rescue - Aeros OK-38 :: Helmet - Independence Hi-Tec

#4 Stavel

Stavel

ShumenXC Cloud Chaser

• Admin
  • PipPipPip
  • 665 Мнения:

Публикувано 24 December 2008 - 17:00 PM

А.. не казвам, че се оплакваш, а feedback-а е много полезен.
Потърсих те и на ICQ и на Skype, но нещо няма отговор... :)
"Работа има винаги, добро време за летене - не!"
Stavel's Photo Gallery

#5 Ba4o Kiro

Ba4o Kiro

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 41 Мнения:

Публикувано 24 December 2008 - 20:49 PM

А.. не казвам, че се оплакваш, а feedback-а е много полезен.
Потърсих те и на ICQ и на Skype, но нещо няма отговор... :)

Разминахме се.
Сега станах за малко от "софрата" и видях, че си писал (реших, че си запразнил).
Утре на обяд ще ни идва цялата фамилия на гости и след обяд ще съм отново "зает на маса". Сутринта между 9 и 12 часа ще имам малко време и ще си пусна ICQ-то. Принципно ги пускам от дъжд на вятър, а Skype го регистрирах преди 100 години за да тествам настройките на звуковите карти на клиентските машини. Не е чудно, че не си ме открил, за което се извинявам. Ако има нещо спешно - тел: 0887466558, ще помагам с каквото мога.
  • 0